Nowe godziny zajęć!

 

PONIEDZIAŁEK

19:00 – TBC

20:00 – Body pump

WTOREK

18:00 – Pilates

19:00 – Pilates

ŚRODA

19:15 – Zdrowy kręgosłup  
20:10 –
Body pump

21:00 – Zumba

CZWARTEK

18:30 – Brzuch/uda/pośladki

19:30 – Stretching

20:30 – Zumba

 

PIĄTEK

17:15 – Pilates

SOBOTA

 

NIEDZIELA

 

PILATES

Zajęcia angażujące zarówno umysł jak i ciało. Wymaga dużego skupienia i koncentracji.
 Dodatkowym atutem tego treningu jest możliwość pracy również mięśni głębokich czego nie daje trening wzmacniający. Mięśnie są rozciągnięte, mocniejsze i elastyczniejsze.
 Poprawia sie nasza koordynacja, świadomość ciała i sprawność fizyczna.
 Pilates zapobiega bólom kręgosłupa i nieprawidłowej postawie.
 Dalszym efektem tego treningu jest przede wszystkim umiejętność prawidłowego oddychania i rozluźnienia. Pilates wszechstronnie poprawia kondycję całego ciała.

 

TBC

Czyli TOTAL BODY CONDITIONING – to trening łączący ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi, które wykonuje się przy rytmicznej muzyce.
 Trening ten, służy modelowaniu całego ciała i dlatego też podczas treningu angażowane są zarówno górne, jak i dolne partie mięśniowe.
 Wykonywane ćwiczenia kształtują: brzuch, uda, pośladki oraz ramiona przy jednoczesnym wzroście przemiany materii oraz spalaniu tkanki tłuszczowej

ZUMBA

ZUMBA to taniec i aerobic w jednym. Łączy gorące, latynoskie kroki taneczne z krokami typowymi dla zajęć fitness.
 Ponadto, ZUMBA ma zbawienny wpływ na sylwetkę. Jest treningiem typu cardio – jego wykonanie pomaga spalić tkankę tłuszczową i uwolnić endorfiny.
Jest idealną forma zajęć dla osób, które po prostu lubią dobrą zabawę. Nie ma w niej miejsca na nudę Dlatego jeżeli jeszcze tego nie próbowałaś – nie ma na co czekać.

ABT

Bo tak w skrócie opisuje się zajęcia na brzuch, uda i pośladki – to trening, dzięki któremu możesz wzmocnić nie tylko wskazane wyżej partie, ale także całe swoje ciało.
 Te proste, ale przy tym bardzo skuteczne ćwiczenia, ujędrniają i rzeźbią mięśnie, przyśpieszając tym samy spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda, żeby rozprawić się z cellulitem.
 Efektem ćwiczeń typu ABT jest widoczna poprawa kondycji fizycznej i koordynacji ruchowej.

Trenuj z nami ABT, a poprawisz nie tylko swoją kondycję, zdrowie i figurę, ale przede wszystkim samopoczucie!

ZDROWY KRĘGOSŁUP

To zestaw ćwiczeń dla każdego – bez względu na wiek czy poziom aktywności fizycznej.
Zalecany jest zwłaszcza dla osób, które borykają się z dokuczliwym i powtarzającym się bólem kręgosłupa, ale i dla osób, które chcą zadbać o prawidłową postawę ciała.
 Zajęcia te pomogą w zmniejszeniu nacisku na kręgi, ból zostanie zredukowany, a przykurczone partie mięśniowe – rozciągnięte i rozluźnione. Odpowiednio dopasowane ćwiczenia wzmocnią mięśnie pleców, brzucha, ale również pośladków.
Dla osób zdrowych, które prowadzą siedzący tryb życia, korzyścią uczestnictwa w takim typie zajęć, będzie wzmocnienie szkieletu mięśniowego, poprawa sylwetki ciała oraz samopoczucia.

 

FAT KILLER

Trening poświęcony spalaniu zbędnej tkanki tłuszczowej, nastawiony na poprawę kondycji
i wytrzymałości organizmu.
 To intensywne zajęcia interwałowe przyspieszające nasz metabolizm, angażujące duże grupy mięśniowe. Zasada jest prosta: trening składa się z 8 rund zawierających serię ćwiczeń, które wykonujemy przez 20 sekund, a 10 sekund odpoczywamy.
 Aby trening przyniósł nam jakiekolwiek korzyści w ciągu 20 sekund pracy robimy tyle powtórzeń jednego ćwiczenia, ile tylko jesteśmy w stanie, jak najszybciej. Co oznacza, że ćwiczymy na maksa, nie oszczędzając się i nie oszukując samego siebie.

Zajęcia nie są polecane osobom zmagającym się z problemami kręgosłupa.

Cellulit Stop

To zajęcia mające na celu redukcję tkanki tłuszczowej i ujędrnianie tych części ciała, które są najbardziej podatne na pojawianie się cellulitu.
 W pierwszej części zajęć mamy intensywną rozgrzewkę, również z elementami choreografii. Kolejnym etapem są różnego rodzaju ćwiczenia interwałowe, izometryczne i przy użyciu sprzętu fitness.
 Zajęcia przeznaczone dla osób w każdym wieku, które dodatkowo z uwagi na różnorodność wykonywanych ćwiczeń nie będą się nudzić.

Power Stretching

Trening pomagający zwiększyć zakresy ruchu, wzmacniający całe ciało.
 Zajęcia dla osób, które chcą poprawić ruchomość stawów, zwiększyć elastyczność i gibkość.
 Ćwiczenia przeważnie statyczne, bezpieczne, rozluźniające, którymi nauczysz się świadomej pracy ze swoim ciałem.

BODY PUMP

Trening prowadzony z użyciem sztangi przy dynamicznej muzyce.
Indywidualnie dobrane obciążenia pomagają zwiększyć siłę, wytrzymałość mięśni i dodatkowo spalić kalorie.
 Trening składa się z dziewięciu bloków modelujących wybrane partie ciała.
 Zajęcia kierowane zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych.